آموزش بازار روبی لند

آیا استفاده از بازار سرور روبی لند را بلد نیستید؟ در این آموزش به طوره کامل درباره بازار روبی لند به شما توضیح میدهیم که شما با آسان ترین روش محصولات خود را در بازار روبی لند گذاشته و حتا محصولاتی خریداری کنید.

فهرست مطالب

بازار سرور روبی لند چیست؟

این بازار که درون سرور قرار گرفته است خواسیتش این است که شما وسایلی که دارید را بزارید در آن برای فروش.برای مثال شما محصولات کشاورزی دارید و میخواهید بفروشید ابتدا شما آنهارا درون بازار قرار میدهید و به پلیر ها اطلاع میدید که محصولات شما در بازار هست. و هر فردی که وسایل شمارا خریداری کند پول (money) به طور خودکار برای شما واریز میشود.در این بازار میتوانید هر ایتمی به هر تعدادی بزارید!! با ما همراه باشید…

گذاشتن آیتم یا وسیله داخل بازار

چگونه ایتم مورد نظر را درون بازار بزاریم؟ ابتدا ایتم مورد نظر را در دست خود میگیریدو کد bazar sell 2000/ را میزنید.دقت داشته باشید که بعد از کلمه sell باید قیمت را تایین کنید.

ایتم را مانند نمونه انتخاب کنید.دقت داشته باشید که به اشتباه ایتمی دیگری را انتخاب نکنید.

سپس کد زیر را وارد کنید

خرید آیتم یا وسیله از داخل بازار

ابتدا این کد را بزنید bazar/ و در همان صفحه اول که باز شده است ایتم هایی که داخل بازار قرار گرفته است نمایش داده میشود.شما ایتم مورد نظر خود را انتخاب و با یک بار کلیک کردن روی آن میتوان قیمت آن ایتم یا وسیله را دید.شما ایتم مورد نظر را از فضایی که هست به بیرون میندازید و یک پنجره دیگر براتون باز میشود.اگر شیشه هایی که به رنگ قرمز و در راست قرار دارد را انتخاب کنید معامله کنسل میشود و اگر شیشه هایی که در چپ و به رنگ سبز است را انتخاب کنید محصول مورد نظر را خریداری میکنید. 

پس از خرید محصولات در چت برایه همه نمایش داده میشود که شما چه چیزی خریدید و به چه قیمت.

آیتم هایی که در بالا مشاهد میشود درون بازار قرار دارد با زدن روی آن ها قیمتشان را میشود فهمید و با انداختن آن ها به بیرون باعث این میشود که بتوانید آیتم مورد نظر خود را خریداری کنید.

شیشه هایی که در بالا مشاهده میکنید.شیشه های سمت چپ باعث خرید ایتم مورد نظر میشود و شیشه های سمت راست باعث لغو شدن معامله میشود.

برداشتن محصولات خود از بازار

اگر شما محصولی را در بازار گذاشتید و میخواهید آنرا بردارید کد bazar/ و روی دایمندی که در سمت چپ پایین قرار دارد را انتخاب و ایتمتون را منقضی می کنید و سپس با زدن کدbazar expired/ایتمتون را برداشت کنید. دقت داشته باشید که ایتم هایی که گذاشته شده است بعد از48ساعت خودکار منقضی میشوند و شما با زدن همین کد میتوانید آن را برداشت کنید.

با انداختن دایموندی که در تصویر بالا مشاهده میشود میتوانید ایتم های مورد نظر خود رامنقضی کنید.

بعد از اینکه ایتم مورد نظر خود را منقضی کردید کد bazar expired/ را میزنید فضایی که باز شده است ایتم های منقضی شده ی شمارا نشان میدهد.و میتوانید انهارا دریافت کنید.