0 تا 100 بدوارز | آموزش بدوارز

ان آموزش برای تمامی افراد مناسب است زیرا سعی شده تمامی موارد را بصورت مهم توضیح و آموزش دهیم تا بتوانید از مینی گیم بدوارز نهایت لذت را ببرید.

فهرست مطالب

بدوارز چیست؟

سلام به همه ی پلیر های روبی لند
 
بدوارز یک گیم مود ماینکرفت هست که در سرور ها بازی میشود.۳ حالت اصلی بدوارز،۴ نفره، ۲ نفره و تک نفره هستند ولی در بعضی سرور ها حالت های بیشتری هم وجود دارد مانند 1vs1 و 50vs50 و.. .در بدوارز توانایی های شما از جمله PVP و سرعت عملتان را به چالش کشیده می‌شود.
وقتی وارد بازی میشوید در یک جزیره ی معلق روی هوا اسپاون میشوید که در آن یک تخت قرار دارد.آن تخت برای تیم شما است.در دور اطراف جزیره ی شما جزایر دیگری هم وجود دارد.در جزیره تان یک محلی قرار دارد که در آنجا آهن و طلا دراپ میشود.اولین کاری که باید بکنید این است که در آن مکان بایستید و کمی آهن و طلا جمع آوری کنید.در هر جزیره دو اسکین وجود دارد که یکی از آنها شاپ هستش و یکی دیگر آن ها برای خریدن اینچنت استفاده می شود.شما از شاپ استفاده کنید و برای خود پشم گوسفند بخرید.قیمت پشم ها ۴ عدد آهن است.با هر بار خرید پشم،شما ۱۶ عدد پشم میگیرید.از شاپ می توانید برای خرید زره،شمشیر،قیچی،چوب و…. استفاده کنید.
 
با استفاده از پشم شما میتوانید از تخت خود محافظت و به جزیره های دیگر بریج(پل)بزنید مثل تصاویر 
 

و حتی به جزیره های دیگر بریج(پل)بزنید مانند تصویر زیر:

قانون بدوارز چیست؟

خب شما باید تخت گروه های دیگر را خراب کنید(در بدوارز گروه هارا با رنگ میشناسند مثلا من در گروه قرمز هستم) وقتی بمیرید وسایل شما به حریف مقابل داده میشه یا برعکس و بعد پنج ثانیه دوباره اسپاون میشید ولی اگر تخت شما خراب شده باشد دیگر اسپاون نمیشید پس باید از بد خود محافظت کنید بعضی از جزایر برای هیچ تیمی نیستند ولی در آنجا دایموند و امرالد دراپ میشود.از دایموند می توانید برای خرید اینچنت هایی مثل پروتکشن،ناک بک و… استفاده کنید.اگر کسی اینچنتی بگیرد،آن اینچنت برای تمام وسایل تمام اعضای آن تیم اعمال می‌شود.از امرالد هم میتوانید برای خرید آیتم از شاپ استفاده کنید.
 
امیدوارم این مطلب به شما کمک کرده باشه و حتما انتقاد های خود را کامند کنید با اینکار کمک بزرگی به تیم ما میکنید.

دیدگاهتان را بنویسید